Vyhrál Berdych, ale i Zedníček. Zlínské tenisové dny 2016 skončily

Foto: Martin BřenekFoto: Martin Břenek
Foto: Martin Břenek
Sport 29. 5. 2016 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Výborná atmosféra, spokojené a nadšené děti, ale i opravdoví tenisoví mistři. Ve Zlíně v areálu Tenisového klubu skončily Zlínské tenisové dny. Kdo nebyl, může litovat.

Už v pátek se děti učily první tenisové krůčky, potěšili je maskot filmového festivalu Ríša, strážníci Městské policie Zlín se svým autem i motocyklem i soutěže a ceny společnosti Avonet.

Sobota patřila tradičnímu tenisovému turnaji osobností. Po bojích hodných dvorců Rolanda Garosse zvítězila dvojice Berdych st. - Skalka, stříbro páru Břenek - Kögler ml. je stejně zasloužené.

Mezi dvaatřiceti tenisty se svým umem rozhodně neztratila europoslankyně Olga Sehnalová, stejně jako fotbalisté Hubáček, Novák, Páník či Komňacký. Čest hokejových barev držel Zdeněk Venera.

Hrálo se o poháry Europoslankyně Olgy Sehnalové a pod záštitou hejtmana Zlínského kraje Stanislava Mišáka.

Ceny věnoval Zlínský kraj, město Zlín, Klinika reprodukční medicíny a gynekologie. Vítězové se díky přízni vedení Lázní Luhačovice a.s. mohou těšit na pobyt v Jurkovičově domě.

Nejhezčím mužem turnaje byl vyhlášen zlínský rodkák, herec Pavel Zedníček, který si tak odnesl speciální cenu spolupořádající krajské organizace Syndikátu novinářů České republiky.

Obecná spokojenost a dobrá nálada - letošní devízy 7. ročníku Zlínských tenisových dnů.

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam