Parádní záběr. Kolik očí má tenista Josef Pilčík?

Josef Pilčík (Foto: Martin Břenek)Josef Pilčík (Foto: Martin Břenek)
Josef Pilčík (Foto: Martin Břenek)
Čtení ke kávě 2. 6. 2016 | Zdroj: Jan Čada

Někdy se to vydaří, aniž by třeba fotograf cílil prvoplánově za co nejunikátnějším záběrem. Na turnaji osobností v rámci Zlínských tenisových dnů nafotil Martin Břenek stovky záběrů. A jeden se mu obzvlášť povedl.

"Nemyslím si, že je fotografie, kdy má tenista míček krásně uprostřed obličeje, něčím zvláštní. Prostě to tak vyšlo, nebyl v tom úmysl, už se mi povedly zajímavější, když si člověk dá záležet a má rychlý přístroj, dají se dělat kouzelné věci," říká Břenek, který ale určitě prokázal svůj talent nejen na kurtu s raketou, kde hrál ve finále.

"Samozřejmě mne tahle fotka zaujala, fakt je pěkná, akční, zajímavá. To, že mám buď jedno oko nebo hned tři je vlastně skvělé, tenista totiž hraje rukama, nohama, ale což se tolik nezdůrazňuje, také očima, do poslední chvíle je dobré sledovat míč," připomíná starou pravdu Josef Pilčík, který je na fotografii. V turnaji zastupoval společnost Avonet, kde pracuje.

Také jemu se v turnaji, který docela nazdobil zatimní zlínskou sezónu, dařilo. Skončil v semifinále a při sledování zajímavé fotky, kde je hlavním hrdinou, může mít dvojnásob příjemné pocity.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam