Chytrá televize KUKI TV. Konec hádkám o ovladač.

Kuki TV (Foto: avonet.cz)Kuki TV (Foto: avonet.cz)
Kuki TV (Foto: avonet.cz)
Čtení ke kávě 30. 6. 2016 | Zdroj: Kuki TV

Stává se vám, že se doma nemůžete dohodnout, na co se budete dívat? Chytrá televize Kuki TV potěší špičkovým HD obrazem na televizoru a zároveň na dalších čtyřech mobilních zařízeních. A právě teď můžete komfort chytré televize v domácnosti vyzkoušet na dva měsíce zcela zdarma.

Tu situaci, kdy se doma neshodnete, jestli fotbal, film nebo pohádka snadno překonáte s chytrou Kuki TV. Na výběr máte z více než 130 TV programů a díky chytrému set-top boxu můžete doma sledovat zároveň až 5 různých stanic. Zatímco na televizoru sledujete kopanou, děti mohou na notebooku a mobilním telefonu sledovat pohádku a dokumenty. Manželka si zase na notebooku nebo tabletu užije zábavu s oblíbeným seriálem. A pořád máte jedno zařízení k dobru. 

To, že všechny programy můžete sledovat bez reklam a až 48 hodin zpětně, to už jsou jen příjemné bonusy chytré televize. Hlavní je, že celá rodina si přijde na své. 

Není v tom žádná finta ani háček. Kuki TV si můžete skutečně vyzkoušet nezávazně a zdarma.

  

Mimochodem, věděli jste, že rozhodně nemusíte platit za kanály plné romantických telenovel, které vás nezajímají? U Kuki TV si sami vyberete, které programy ve svém balíčku chcete mít. Pěkně jeden po druhém. A každý měsíc je můžete bezplatně měnit. Pravý zážitek Kuki TV nabídne těm, kteří mají rychlé a stabilní připojení k internetu, realizované nejlépe pomocí pevné nebo optické sítě. Proto Kuki TV nejlépe funguje spolu s internetovým připojením od Avonetu.

Kuki TV se přizpůsobí se vším všudy každé domácnosti. Ověřte si dostupnost chytré televize zdarma na www.avonet.cz/tv.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam