Chytrá televize KUKI TV. Parťák do každé domácnosti

Kuki TV (Foto: avonet.cz)Kuki TV (Foto: avonet.cz)
Kuki TV (Foto: avonet.cz)
Čtení ke kávě 13. 7. 2016 | Zdroj: Kuki TV

Všichni, kteří byste raději sledovali holou zeď než fotbalové utkání volejte sláva a 3 dny se radujte. EURO je u šťastného konce a před vašimi domácími obrazovkami opět volná místa – ovšem ne na dlouho. Nechcete se tentokrát kvůli dalším sportovním žním, které nás čekají už za pár týdnů, svých oblíbených pořadů vzdávat? Vyzkoušejte 2 měsíce zdarma chytrou Kuki TV. 

Uvelebíte se v křesílku, ledové frappé už je připraveno a další díl seriálu, na který se těšíte celý týden právě začíná. Po ani ne deseti minutách zaslouženého odpoledního relaxu ale začne ještě něco. Rázem je přepnuto na zelené hřiště a vy v rámci zachování rodinné pohody vyklízíte pole…

Znáte to? Přepněte na Kuki TV a dokoukejte seriál na svém tabletu v zahradě pod slunečníkem. Nebo kdekoli je vám právě libo - díky KUKI TV můžete doma sledovat zároveň až 5 různých stanic. Což se při výběru ze 130 programů hodí. Že nemáte čas ani na ten jeden? Chytrá televize vám vyjde vstříc: ušetří vás reklam i diktátu pevně daného televizního programu.

Není v tom žádná finta ani háček. Kuki TV si můžete skutečně vyzkoušet nezávazně a zdarma.

Posedět s kamarádkou o trochu déle a pak vidět slaďáček, na který jste se tolik těšila o něco později (klidně i o 48 hodin) je možná škoda, ale pořád lepší než to nevidět vůbec. No ne? Anebo zapněte nahrávání a jděte na kosmetiku. 100 hodin záznamu snad aspoň do půlky letních her vystačí a muž ať si v tom křesle před obrazovkou klidně vysedí důlek.

Kuki TV se přizpůsobí se vším všudy každé divačce i divákovi. Ověřte si dostupnost chytré televize s více než 130 programy zdarma na www.avonet.cz/tv.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam