Rébus pro Ševce: jak trefit branku?

Šance i ty vyložené určitě ano. Góly? Jen jediný, který zdařilou dorážkou zařídil nadále produktivní kapitán týmu Tomáš Poznar. Zlínští fotbalisté remízovali v Kroměříži s Baníkem Ostrava 1:1.

Liga je tu za čtrnáct dnů, v Kroměříži už trenér Páník v první půli naznačil, jak by zhruba měla vypadat sestava v prvním domácím utkání s Příbramí 30. července.

Zápas, v němž radost z výhry zkazil Zlíňanům ve druhé půli nádhernou ranou ostravský Holzer, přinesl „objevení Ameriky.“

Herní projev slušný, šancí včetně tutovek jako máku v dozrávajících makovicích, ovšem gól jenom jediný. Největší příležitosti „zdili“ Jugas a Diop.

Další pak měl kapitán Poznar.

„V poli to bylo slušné, v koncovce neslušné,“ shrnul remízu 1:1 s hlavním aspirantem na zpětný postup mezi českou fotbalovou elitu trenér Páník.

Poslední přípravou zvanou generální bude duel s dalším druholigovým týmem z Frýdku – Místku.