SOUTĚŽ: Vyhrajte registraci s balónky navíc na Balonkovou bitvu v Kroměříži

Balónková bitva Kroměříž 2016Balónková bitva Kroměříž 2016
Balónková bitva Kroměříž 2016
Soutěž 22. 7. 2016 | Zdroj: Zlin.cz

Soutěžte s námi díky společnosti AVONET, s.r.o., která má k vodě díky svému maskotovi, rybce Avonetce, velmi blízko, o bezplatnou registraci pro dva na Vodní balonkovou bitvu! Jako bonus získáte k registraci 100 balonků pro každého!

Dobrý den a ahoj všem milovníkům léta, osvěžení a zábavy! Rádi bychom vás pozvali na Vodní balonkovou bitvu pořádanou pod záštitou Českého červeného kříže, která se odehraje 6. srpna na Pionýrské louce v Kroměříži. Pro předem registrované hráče máme výhodné balíčky: při platbě do 5. 8. 2016: 100kč = registrace + 60 balonků. Platba na místě: 100 Kč = registrace + 40 balonků. To není vše! Každý registrovaný alespoň pětičlenný tým dostane navíc 10 balonků pro každého z týmu a může se tak utkat v bitvě s větší náloží! Registrovat se mohou všechny věkové kategorie. Pro rodiny s dětmi bude připravené speciální hřiště. Osoby starší 15 let se pak mohou zúčastnit bitvy „Team Deathmatch", kde se proti sobě utkají vždy 2 skupiny po 15 členech.

Nemáš svůj tým? Nevadí! My ti ho poskládáme z dalších registrovaných jednotlivců, případně bude doplněn členy našeho organizátorského týmu.

Akce začíná v sobotu 6. srpna v 9:00, na místě je zajištěno občerstvení a hudba k tomu! Proto neváhej, registruj se a my ti zašleme informace o možnostech platby. Platbu je možno provést jak převodem na účet, tak osobní návštěvou na Dětském dopravním hřišti v Kroměříži, kde se potkáš s členy týmu balonkové bitvy.

Pro všechny, kteří se nemohou nebo nechtějí zúčastnit ve stylu „Team Deathmatch" máme dvě skvělé nabídky! Buď si můžeš přijít zahrát hry s balonky na mnoho způsobů jako je PINGFUK, PINGPAL a další, a nebo v případě, že tě ani tohle nenadchlo, se můžeš stát jedním z nás a přidat se do našeho organizátorského týmu.

Pro veškeré další info nás neváhej kontaktovat na balonkovabitva@gmail.com, dále se více dozvíš na facebooku. Registrovat se můžeš jednoduchým formulářem. Těšit se můžeš na hodnotné ceny, které mimo jiné věnoval i poskytovatel stabilního internetu, chytré televize a levného volání AVONET!

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 22. 7. do 30. 7. 2016, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.

Soutěž ukončena. Výherce: Milena Uhříková. Gratulujeme.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam