Jak je důležité míti Zajíce. Slovácko – Dukla Praha 2:2

Poslední minuta nastavení. Brankář Heča v roli stopera centruje doleva, tam se v dezorientované a mizerně hlavičkující obraně Dukly zjeví střádající Tomáš Zajíc a svým vyrovnávacím gólem rozpumpuje trenéra Levého. Ten slaví, jako by jeho tým zrovna vyhrál v Lize mistrů. Emoce naplno...

Slovácko bod skutečně vybojovalo a po hodině hry by si na to asi vsadil málokdo.

Hosté totiž působili fotbalověji, první gól vstřelil po půlhodině Nigerijec Olayinka, muž který celý zápas udivoval výbornou technikou i přehledem.

Když v 61. minutě Španěl Néstor zvýšil z penalty na 2:0, zdálo se být vymalováno.

Jenže domácí se nevzdali a Dukla pykala.

V 79. minutě nechali hosté po Ťokově rohu bez povšimnutí Košúta a ten vlil do domácích řad hlavičkou naději.

V nervozní koncovce se pak prosadil prvním ligovým gólem Zajíc.

Tento bod je pro hosty málo a pro domácí stvrzením toho, že se vyplatí bojovat do samého závěru.