Slovácko přežilo v závěru (P)příhodu. V Jablonci remízovalo 2:2

JABLONEC - Běžela 87. minuta duelu Jablonec - Slovácko. Stav 2:2. Pro hosty přišla tvrdá zkouška nervů. Po zdánlivě běžném souboji Reinberka s domácím Kubistou pískl rozhodčí Příhoda penaltu pro domácí. Protesty hostům nepomohly.

Domácí střelec Wágner se rozběhl a „galantně“ přepálil břevno Hečovy branky…Stav se pak už nezměnil a bod ze severu má svou váhu.

Hradišťané začali zaváháním v zadních řadách, přesně tohle trenéři přímo nesnášejí. Exslovácký Trávník nacentroval míč před branku a nikým nehlídaný Wágner u zadní tyče poslal domácí do vedení.

Hosté ale neklesli do kolen, Rada se dostal k odraženému míči za vápnem, pěkně vypálil  i s pomocí teče skončil míč v brance Hrubého.

V 77. minutě svitla pro tým trenéra Levého dokonce naděje na nečekaný tříbodový zisk. Do šestnáctky si pěkně zaběhl Havlík a jeho rána skončila nekompromisně v jablonecké síti.

Za šest minut si ale Severočeši našli dálnici v hostující obraně a Heča byl proti přízemní ráně Mihálika bezmocný.

Jablonec – Slovácko 2:2.