SOUTĚŽ: Vstupenky na festival Hortus Magicus v Kroměříži jsou v předprodeji se slevou

Hortus Magicus 2016 (Foto: NPÚ)Hortus Magicus 2016 (Foto: NPÚ)
Hortus Magicus 2016 (Foto: NPÚ)
Soutěž 17. 8. 2016 | Zdroj: Irena Frolová

KROMĚŘÍŽ – S výhodnější cenou mohou počítat lidé, kteří si v předprodeji koupí vstupenku na zářijový dvoudenní festival barokní kultury Hortus Magicus v Kroměříži. Vstupenka v předprodeji je k dostání za méně než 300 korun, rodina zaplatí méně než 500 korun, sdělil serveru Zlin.cz kastelán Arcibiskupského zámku Kroměříž Martin Krčma.

Festival se uskuteční 3. a 4. září v Květné zahradě Kroměříž, která je zapsaná na Seznamu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. „Vzhledem k zájmu o festival doporučujeme pořídit si vstupenky včas a nenechávat nákup na poslední chvíli,“ upozornil Petr Bielesz, mluvčí Muzea umění Olomouc, které akci pořádá spolu s Národním památkovým ústavem.

Lidé si mohou vstupenky fyzicky koupit hned na několika místech. „Je to pokladna Arcibiskupského zámku Kroměříž i pokladna Květné zahrady nebo pokladna Muzea umění Olomouc. K dostání jsou také v Turistickém informačním centru Kroměříž,“ vyjmenoval Bielesz. Dodal, že pro návštěvníky mimo region je lístek dostupný v on-line prodeji na webu Arcibiskupského zámku Kroměříž.

Hortus Magicus chystá program, ve kterém nebude chybět barokní hudba, tanec, divadlo, dobové hry pro děti i ohňostroj. Vše se odehraje v autentickém prostředí. Příchozí se mohou těšit na Michnův cyklus písní Loutna česká v podání Ensemble Inégal nebo na vystoupení souborů Musica Florea a Hartig Ensemble. Chybět nebude ani program pro děti.

Kompletní program www.hortusmagicus.cz

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 17. 8. do 24. 8. 2016, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.

Soutěž ukončena. Výherce: Lenka Svobodová. Gratulujeme.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam