Klokani ze Slovácka s prázdnou kapsou. Domácí vyhráli 2:0

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - V první půli si dali rande s paní Štěstěnou, ve druhé pak využili fatálních chyb hostů. A když to fotbalisté Slovácka ve 4. kole nejvyšší soutěže sečetli, hřejí je tři body za výhru 2:0.

Hosté z vršovického Ďolíčku nezačali ligu dobře, o to větší chuť a bodový hlad měli. A dvakrát byli blizoučko vedení.

Nejprve pálil krásně Jindřišek, jeho rána ale jen zakoketovala s pravou tyčí kousek do spojnice s břevnem. Heča se natahoval marně.

V jiné verzi se smůla na hosty přilepila před půlí. Rada totiž chtěl v pádu odpálit míč do bezpečí, ale udělal to nervydrásajícím způsobem, znovu zvonila Hečova tyč.

V 67. minutě hosté tvrdě zaplatili za špatný odkop brankáře Budínského. Civič rychle vhodil aut a Kerbr mazaně přehodil hostujícího brankáře.

V samém závěru pak uklouzl klokan Jirásek, Zajíc pelášil jako na honu, ale lišáckým lobem Budínského nezmarnil. Ten ovšem vyrazil míč docela nešťastně a Diviš pěkně  pravačkou slízl vítěznou smetánku.

1: FC Slovácko – Boheimans Praha 1905 2:0.