Zlín jede i v poháru. V Třebíči vyhrál 4:0

TŘEBÍČ - Ne, ne, žádné překvapení nedopustili v poháru fotbalisté zlínského Fastavu. Nenapodobili Příbram či Teplice, které vypadly s třetiligovými soupeři. I s hráči, kteří dostávají zatím v nejvyšší soutěži méně příležitostí, si s domácí Třebíčí hrající rovněž o dvě třídy níže, dali Ševci repete kvalitních výsledků. Vyhráli 4:0.

Góly si rozdělili pěkně na dvě části, do obou poločasů. Zklidňující branku vstřelil už v 11. minutě rychlý Diop, do poločasu ho ještě napodobil Jordan a bylo víceméně jasné, že se žádná blamáž prvoligisty konat nebude.

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce začali hosté zase na jedničku a Dame Diop přidal po dvou minutách svůj druhý zásah.

Výsledek pak zpečetil v 71. minutě z penalty střídající Živulič.

Zlínští si vyzkoušeli, jak jim to půjde případně bez kapitána Poznara.  O jeho přestupu do Plzně se nadále jedná.

Další ligový zápas se hraje v pondělí po Barum rallye. V 18 hodin začne duel s „hladovým“ nováčkem z Karviné, předprodej vstupenek se koná už ve čtvrtek.

Mimochodem čeká se slušný počet fandů ze severu.