Slastné chvíle žurnalistů. Lázeňský turnaj v Luhačovicích vyhrál debl Heč - Břenek

Foto: Jan SalačFoto: Jan Salač
Foto: Jan Salač
Sport 11. 9. 2016 | Autor: Jan Čada

LUHAČOVICE - Potřetí v řadě se v kouzelném prostředí dobových dvorců přímo v srdci Luhačovic hrál tenisový Lázně Luhačovice cup. 24 hráčů a hráček mělo tu čest  zabojovat si v deblovém turnaji o krásné ceny i pohár a péčí organizátorů se museli cítit jako v bavlnce.

Nejspokojeněji se po lítých bojích cítila dvojice novinářů Martin Břenek (Zlínský deník) - Robert Heč (Prima TV). Ve finále se oba bojovníci utkali s dvojnásobnými vítězi turnaje Petrem Sládkem a Vlastimilem Vajdákem, kteří znovu skvostně hájili barvy jimi vedené Uherskohradišťské nemocnice.

Rozhodovalo se po velmi dramatickém průběhu za stavu 6:6 v tie breaku. Žurnalisté ukázali docela překvapivě o fous pevnější nervy a třebaže už prohrávali 2:4, sérií pěti míčů si připsali jedinečné vítězství.

Možná k tomu přispěl i fakt, že nezlomný sportovec Robert Heč pozval do hlediště rodiče i dvě děti, jeho parťákovi zase mačkala pěsti sympatická manželka.

Na turnaji, který měl večer dohru i na společenském poli se právě péčí přítomných fanynek vyhlašovala i neformální pocta:  lázeňský švihák roku.

Tím se stal trenér vedoucího týmu české nejvyšší fotbalové soutěže Fastavu Zlín Bohumil Páník. Jeho forhend měl prostě největší švih.

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam