Slovácko padá ke dnu. Z Mladé Boleslavi s prohrou 0:3

MLADÁ BOLESLAV - Neveselo, truchlivo. Fotbalistům Slovácka se hrubě nedaří. Po domácí prohře v derby se Zlínem znovu třikrát inkasovali a z Mladé Boleslavi se vracejí s porážkou 0:3.

Podzim, tedy ten fotbalový, je už pomalu v polovině a klub z Uherského Hradiště má jen pět bodů, to je málo a evokuje to různé pohledy na věc.

Fotbalisté z kraje vinné révy se chtěli v městě aut rehabilitovat za poslední nepovedené výkony, jenže už po čtvrthodině jim připomněl realitu domácí střelec Jan Chramosta. Ten zůstal nehlídán před brankářem Hečou. A pětadvacetiletý fotbalista góly dávat umí.

Což sice nepotvrdil za nějakých pět minut, kdy střílel vedle, ale v nástupu do druhé půle už byl úspěšný. Jeho první pokus hostující golman stačil zpacifikovat, ale na dorážku nestačil.

A aby bylo pro mdlé hosty ještě hůře, dorazil je v 62. minutě Mebrahtu.

FK Mladá Boleslav – 1.FC Slovácko 3:0.

Zápas s Jihlavou bude mít v sobotu velikou důležitost…