Z Prahy s hořkou pětkou. Sparta – PSG Zlín 5:1

PRAHA - Po dlouhé pauze naskočili Zlínští do hokejové extraligy na ledě jednoho z favoritů na titul - pražské Sparty. Nebývají tam neúspěšní, tentokrát se ale drželi jen do začátku druhé třetiny.

Poprvé lovil Kašík puk z branky v polovině 8. minuty, obrana zcela zapomněla na Mikuše a ten trefil přesně.

V úvodu druhé části ale hosté vyrovnali. A gól to byl ukázkový. V oslabení ujel Veselý, ideálně po stahovačce předložil Ondráčkovi a ten se nezmýlil.

Jenže radost vydržela Vlachově partě pár minut. Ihnačák našel za přihlížejícími beky Růžičku – 2:1.

V polovině utkání už bylo zle nedobře, pohotový Kumstát zvýšil na rozdíl dvou branek.

Ještě do konce druhé periody využil přesilovku Forman a týž hráč pak poslal ve 45. minutě Berany defintivně do kolen.

Sparta – PSG Zlín 5:1.

Šance na reparát v neděli, do Zlína ale míří nabušený Třinec.