Chutík na domácí půdě... a přesto v exotice

Sri Lanka Restaurant (Foto: Interhotel Moskva)Sri Lanka Restaurant (Foto: Interhotel Moskva)
Sri Lanka Restaurant (Foto: Interhotel Moskva)
Gastronomie 3. 10. 2016 | Zdroj: Kuchtík Chutík

ZLÍN - Srí Lanka - Indian restaurant Zlín. Tak se jmenuje nejexotičtější restaurace ve zlínském hotelu Moskva. Když sem zavítáte, buďte si jisti nevšedním interiérem a také pozoruhodnými kulinářskými zážitky. Nedávný host Kuchtík Chutík to může potvrdit stoprocentně.

Nejen pohled na stěny a vůbec kolem sebe s reáliemi i výzdobou z daleké Asie zaujme. Jídelní lístek bohatý, tradičně zůstáváme u meníček, i tak je k mání pět pokrmů, polévka jednotná a tou samozřejmě začneme.

Po docela jemné a kupodivu ne příliš ostré "neexotické" krémové zeleninové polévce přijde na řadu hlavní chod. 

Chutíkovo hodnocení vychází na 4 hvězdičky.

  • poněkud horší možnost pakrování v exponovaném centru města
  • unikátní interiér
  • dokonalé stolování
  • velmi příjemná obsluha
  • poněkud vyšší (akceptovatelné) ceny

Jednou kuřecí maso se špenátem ochuceným spoustou exotických ingrediencí včetně zázvoru a indického koření s rýží. Podruhé pak další dobrota zvaná Hot and spicy beef curry. Chutné placky a masová směs, k tomu středně ostrá rajčatová omáčka. 

Nevšední chutě doplňuje jak u polévky tak i hlavního jídla naprosto perfektní jídelní nádobí. I během obyčejného oběda máte pocit, že z hlediska stolovacího i zážitkového jste úplně jinde, než je tomu běžně.

Aby Chutíci zůstali alespoň trochu na domácí půdě, doplňují tekutiny třetinkami dobrého nealkoholického piva tuzemské provenience.

Ceny i u meníček jsou o něco vyšší, než je průměr, vše ale kompenzuje sehraný personál a opravdu u nás zatím málo vídané prostředí.

Chutík se proto rozmachuje a dává jako málokdy 4 hvězdičky.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam