MV tým UTB – šest medailí z mistrovství republiky ve sportovním aerobiku

PRAHA - Život mají jepičí - existují coby Univerzitní klub aerobiku pár týdnů, ale úspěchy už se hrnou. Sedmnáctičlenná výprava nového klubu MV TEAM UTB se z mistrovství republiky ve sportovním aerobiku v Praze vracela hodně zvesela...

Sedm finálových účastí a hned šest medailí.

„Největším želízkem v ohni byla v kategorii kadetek do třinácti let Vanda Šimková. V prestižním klání jedenatřiceti závodnic získala titul vicemistryně republiky, dostala stříbrnou medaili a koncem října bude reprezentovat Českou republiku na světovém šampionátu,“ prozradila za úspěšný klub šéfka Monika Váňová.

Zlínský klub se pyšní i bronzem Jakuba Hanáka v soutěži kadetů, ten spolu s Annou Mackovou získal stejně cenný kov i ve smíšených párech.

Do třetice získala bronzovou medaili v nejmladší kategorii Alena Březinová, ta se spolu s Veronikou Novákovou a Sofií Šimkovou stala v týmové soutěži vícemistryní republiky.

A na bronz konečně dosáhl i seniorský fitness tým.

Řadě zlínských úspěšných sportovců se tak otevřela cesta na mistrovství světa v Rakousku.