Bod pro Slovácko, s mistrem remizovalo 1:1

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Dlouho to vypadalo na senzaci, Slovácko vedlo nad mistrem z Plzně v 10. kole nejvyšší soutěže fotbalistů až do 85. minuty, pak dostalo gól na konečných 1:1. I tak si v Uherském Hradišti výsledku určitě váží.

Domácí se na těžkou bitvu připravili výborně. Zúročili to po dvaceti minutách. Havlíkův centr z trestného kopu si našel Daníček a hlavou překvapil zkoprnělou obranu i brankáře Kozáčika.

Největší šanci na vyrovnání měli hosté ve 27. minuutě. Exzlínský Poznar se pořádně opřel do míče z výhodné pozice. Premiérovou trefu v novém působišti ale neoslavil, domácí stoper Košút stál přesně tam, kam mířila gólová střela.

V 58. minutě pálil nebezpečně domácí Kerbr, ale Kozáčik ho vychytal a dorážku domácí nezužitkovali.

Plzeňští postupně utahovali útočné šrouby, domácí pozorně bránili, pět minut před koncem je ale přelstil Petržela, pěkně se protáhl vápnem, nacentroval levačkou a Hejda hlavou srovnal.

Slovácko – Viktoria Plzeň 1:1.