Jediná chybička a hodně krutá daň. Zlín – Bohemians 1:1

ZLÍN - Ten zápas chtěli, měli a také mohli vyhrát. Nálada po domácí remíze 1:1 s pražskými Bohemians 1905 nemohla být dobrá a pro Zlíňany je to prostě ztráta.

Nehledě na to, že první poločas patřil spíše hostům, vyšel střelecky lépe domácím. Nejprve bankář Dostál po půlhodině hry báječně lapil moc pěknou dělovku Haška.

Když už to vypadalo na bezgólový poločas, udeřili žlutí. Matejov hodil aut pěkně do skoku Kopečnému, ten zkusil štěstí a jeho plachťák našel Budínský přes veškerou snahu ve své síti. „Nebylo moc času mířit, ale dopadlo to nejlíp, jak mohlo, padlo to tam, jsem moc rád,“ komentoval první prvoligový zásah střelec branky.

Ve druhé půli si domácí vzali jasně iniciativu. Aktivní Pazdera si zaběhl za obranu, ale už v tísni vypálil nad. Holík pak dostal přihrávku do nadějné pozice, přízemní rána ovšem našla strážce klokaní branky.

Diop mohl rozhodnout, vystřelil velmi pohotově, jenže do břevna.

Krutá daň došla naplnění čtvrt hodinky před koncem. Domácí hlavičkáři jen lízli rohový kop a Havel nekompromisně snadno zblízka vyrovnal.

Mrzutá ztráta. „Takový je prostě fotbal,“ nenechal se vyvést z míry trenér Páník, ale zbytečný bodový deficit ho určitě také mrzel.