Filmový uzel zažije Americký večer

Ilustrační foto (Foto: Filmový uzel Zlín)Ilustrační foto (Foto: Filmový uzel Zlín)
Ilustrační foto (Foto: Filmový uzel Zlín)
Kultura 20. 11. 2016 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Ve Filmovém uzlu Zlín se na pondělí 21. listopadu chystá zajímavá akce nazvaná Americký večer. Serveru Zlin.cz to řekla za pořadatele Petra Svěráková.

Americký večer pořádají studenti Univerzity Tomáše Bati ze spolku Studium života ve Zlíně. Hosty budou čtyři osobnosti, které jsou nějakým způsobem s Amerikou spjaty. "Bude mezi nimi například i animátorka a výtvarnice Zuzana Bahulová, která v současné době působí jako umělecká ředitelka Filmového uzlu Zlín a studovala právě v USA. Také ostatní hosté mají se studiem či prací v USA zkušenosti a během přednášky se podělí o své zážitky," upřesnila Petra Svěráková.

Zájemci, kteří se budou mít chuť Amerického večera osobně zúčastnit, mají sraz v pondělí 21. listopadu v 18.20 hodin u restaurace Barty´s v centru Zlína. Během Amerického večera budou moci účastníci ochutnat i něco z americké kuchyně. Kuchaři z Barty´s budou totiž po celý večer připravovat přímo ve Filmovém uzlu Zlín skvělé americké burgery. Pro milovníky sladkých jídel budou zase připraveny lahodné cupcakes. Chybět nebude ani tematický fotokoutek. Vstupné je zdarma.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam