SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na divadelní představení Srpen v zemi indiánů

Srpen v zemi indiánů (Foto: Městké divadlo Zlín)Srpen v zemi indiánů (Foto: Městké divadlo Zlín)
Srpen v zemi indiánů (Foto: Městké divadlo Zlín)
Soutěž 2. 12. 2016 | Zdroj: Zlin.cz

Vyhrajte vstupenky na pichlavou tragikomedii v podání Městského divadla Zlín. Srpen v zemi indiánů si můžete vychutnat 22. 12. 2016 od 19 hodin, představení je nevhodné pro děti do 15ti let.

Drama Tracyho Lettse patří k nejoceňovanějším divadelním textům současnosti. Svědčí o tom i Pulitzerova cena, kterou získalo v roce 2008, jeho skvělé filmové zpracování s Meryl Streep a Julií Roberts v hlavních rolích, obrovský úspěch na Broadwayi, ale i na českých jevištích.

Pod jeho tajuplným názvem tepe příběh jedné rodiny, kterou po letech svedla dohromady překvapivá zpráva – ztratil se otec. Otec tří sester, kolem jejichž nelehkých, a přece všem tak důvěrně známých životních osudů autor příběh sestavil. Proč důvěrně známých? Rodinná traumata, odpuštění, vzájemná starostlivost i nepochopení, zklamané lásky i víra v lepší budoucnost – to všechno utváří rodinný život nejen v americké prérii, ale i mezi zlínskými kopci. Skvěle napsané dialogy a plnokrevné postavy navíc představují výzvu, po které prahne snad každý herec. A divák se pak má určitě na co těšit.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 2. 12. do 8. 12. 2016, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Hana Hodnova, Leopold Vala, Jiří Tkadlčík. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam