SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na zlínský koncert Sto zvířat

Sto zvířat (Foto: Fénix club)Sto zvířat (Foto: Fénix club)
Sto zvířat (Foto: Fénix club)
Soutěž 28. 11. 2016 | Zdroj: Zlin.cz

Fénix club a Zlin.cz Vám přinášejí soutěž o vstupenky na koncert Sto zvířat 2. 12. 2016 od 20.00 ve Fénix clubu ve Zlíně. Znáte správnou odpověď na naši soutěžní otázku? Do toho, stačí trocha štěstí a vstupenky jsou Vaše.

Sto zvířat vás láká na nový koncertní program. Zazní čerstvé pecky z alba MINISTERSTVO MÝHO NITRA i osvědčené hitovky.

Po loňské celoroční oslavě pětadvacátých narozenin přijede STO ZVÍŘAT do Zlína s novým programem, během kterého přehraje kompletně nové album MINISTERSTVO MÝHO NITRA.

V repertoáru kapely pochopitelně nadále zůstávají osvědčené hity jako ŠKOLA, NEJKRATŠÍ CESTA, NIKDY NIC NEBYLO nebo DÁMA S ČÁPEM.

Album MINISTERSTVO MÝHO NITRA, vznikalo během posledních dvou let opět kompletně na texty Tomáše Belka, pod hudbou je podepsán tradičně většinou Honza Kalina. Jedná se o návrat ke zvířecím kořenům a tudíž je třeba očekávat 14 svižných tragikomických písní, jejichž žánrová pestrost je dána i výlety do hudebních stylů pro STO ZVÍŘAT ne zcela typických, jako je funky nebo latina.

Názvy songů jako jsou STRUNY PODZIMU, SMÍ HONZA VEN?, TOILETTE LOVE STORY, PRŮHLEDNÁ KOČKA nebo PŘEKRÁSNÁ MUŽ, napovídají, že Zvířata namíchala hořkosladký koktejl s limetkou bizarnosti, s polevou cynismu, navrch s paraplíčkem strachu z blížícího se stáří.

STO ZVÍŘAT nahrálo své desáté jubilejní album v životní formě a v této velkokapacitní sestavě: Jana Jelínková – zpěv, Honza Kalina – zpěv, perkuse, Jan Beruška Šobr – kytara, Petr Hostinský – zpěv, klávesy, Jiří Hanzlík – barytonsaxofon, Martin Kachna Líska – trombon, Pablo Herzog – trubka, Willy Versteeg – baskytara a Miki Nop – bicí.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 28. 11. do 30. 11. 2016, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherci: Dagmar Viceníková, Iva Výsmeková, Silvie Palečková, Martina Šálená. Gratulujeme.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam