Konec špatný – skoro všechno dobré. Zlín – Slavia 0:4

ZLÍN - Mimořádnou lekci z produktivity dostali na rozlučku s kalendářním rokem zlínští fotbalisté. Že hraje Slavia v pohodě se vědělo, ale že bude až tak produktivní...to udivilo a i zarmoutilo.

Domácí šli do zápasu s hledím úplně otevřeným, ale dělali chyby v obraně. A ty hosté, jimž vycházelo téměř vše, dokonale trestali. Škoda proměnil penaltu na faul Dostála na Mešanoviče už v 8.minutě.

Dvakrát potom mohl vyrovnat Holík, jenže pokaždé šanci spálil a nechtěně tak určil ráz utkání.

Slávisté si počkali na další šanci, Škoda šel sám na Dostála a jeho gólový lob ve 37. minutě byl více než hodně mazácký.

Aby byl vyrovnaný zápas ve škóre ještě méně vyrovnaný, zaplašil veškeré iluze ševců tři minuty před půlí třetím gólem dravec v červnobílém Mešanovič.

Obrat se nekonal ani po přestávce, Pavlenka výborně vychytal Vukadinoviče , a tak místo zvratu přiletěl další gól po rychlé akci – kat Zmrhal.

Zlín prohrál 0:4, krutě a po rovnocenném průběhu paradoxně i zaslouženě. Konec po porážkách s Duklou i Slavií špatný – celý podzim velmi dobrý.

Jedna věc je jasná. Týmu v tomto složení se hraje lépe do otevřené obrany. A to bývá častěji při utkáních na hřištích soupeřů.