Jak Hradišťané vykradli Julisku. Dukla Praha – 1.FC Slovácko 2:3

PRAHA - Nedělní odpoledne v pražských Dejvicích. Pro svěřence Stanislava Levého v dresech 1.FC Slovácko i hrstku top nejvěrnějších fandů napřed smutek a nakonec totální euforie.

Slovácko to mělo dlouho těžké, domácí vedli gólem Albiacha a na srovnávací zásah Tetteha ještě do poločasu odpověděl Olayinka, který před týdnem sejmul jiný tým regionu ze Zlína.

Dlouho to vypadalo, že se po smolné bitvě v Liberci zase pojede po dálnici bez úsměvu…ale platilo pozměněné: jen počkejte na Zajíce.

Mladý fotbalista ukradl Dukle dva body už v létě, kdy těsně před koncem srovnal výsledek v Uherském Hradišti.

Tentokrát to spáchal ještě elegantněji.

V 80. minutě přihrál ideálně Konému, který vyrovnal a za dalších řekněme 120 vteřin si naskočil na Havlíkův centr a výsledek dokonale otočil.

Slovácko vyhrálo 3:2, má 18 bodů a do jarních čtrnácti kol se tak půjde o hodně veseleji.