Dva body s nahořklou příchutí. Zlín-Vítkovice 4:3 po nájezdech

ZLÍN - Zase nic pro majitele slabších nervů. Hokejisté Zlína měli v duelu 29. kola Tipsport extraligy tři body nadosah, ale nakonec berou po nájezdech dva, což vzhledem k vývoji utkání zase tolik netěší.

Hned první gól zápasu měl punc jedinečnosti, Blaťák si najel za branku a zpoza brankové čáry z úhlu, odkud se góly nedávají, šťastně nahodil puk do výstroje hostujícího gólmana. 1:0.

Hosté ale docela brzy vyrovnali Tyborem a na Zlínské zase zatlačila povinnost skórovat.

To se ještě v první třetině povedlo důrazem na hranici brankoviště Říčkovi.

Ve druhé části měl několikrát šanci vítkovický Stastny, povedlo se mu trefit až napotřetí.

Rovnovážný stav v závěrečné třetině smázl další brankou v 52. minutě znovu Říčka. Vypadalo to na tři cenné body.

Hosté ale přidali na důrazu a Kolouch tečí v 58. minutě srovnal.

Drama pokračovalo v prodloužení třeba Bukartsem nastřelenou horní tyčí a pak nájezdy.

Svůj den měl Robert Říčka, který v nich rozhodl o zisku dvou bodů pro Zlín.

PSG Zlín – Vítkovice Ridera 4:3.