Bob a John. Fotbaloví mistři s tenisovou raketou

fotbaloví trenéři u sítě (foto: Zlin.cz)fotbaloví trenéři u sítě (foto: Zlin.cz)
fotbaloví trenéři u sítě (foto: Zlin.cz)
Sport 13. 12. 2016 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Osazenstvo zlínské tenisové haly na Vršavě jen vzdychlo. To je dvojka. Bob a John. Aneb Bohumil Páník a Petr Uličný, dva fotbaloví trenéři veselé mysli i kvalitních výsledků. A teď nesmiřitelní tenisoví míčkobijci. Míří do debla. Ač oba původem z Kroměřížska, natvrdo proti sobě.

Uličný, dnes člen republikové disciplinárky, prošel nesčetnými fotbalovými štacemi, patří nejvíce k Olomouci, kde žije. "Nejdu do boje bezhlavě, to je Olda Novotný, výborný kroměřížský tenista, uvidíme, jak mne potáhne," směje se populární trenér už před zápasem. 

Zlín jsem trénoval ve fotbale dvakrát, ale tady v tenisové hale mám premiéru," prozradil.

Páník se taky na debla vyzbrojil dokonale. Z početné ekipy tenisově - fotbalových přátel vybral největší myslivnu Jiřího Lacigu.

Zápas trval dvě hodiny, byl lítý jako málokterý. Bob i John hýřili kvalitou, nápady, kulišárnami. Když si u sítě podávali ruce, mohli před sprchou hodnotit.

"Prohráli jsme 1:2, Páník je rychlejší než vítr, jeho prohozy jsou smrtelné, ale hrál absolutně fér, je vidět, že hraje o evropské poháry, jeho psychická pohoda rozhodla," glosoval Uličný.

"John mne strašně prohnal, hraje výborně na forhendu, jeho náběh na síť je neuvěřitelný, tohoto vítězství si moc cením, měl jsem skvělého parťáka, ale i soupeře," dodal Páník.

Odveta prý co nejdřív na domácí půdě Kroměřížských - Uličného a Novotného - v Kostelanech.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam