Šťastné a veselé přejí Veselé a šťastné

Andrea Veselá a Renáta Veselá (Foto: Zlin.cz)Andrea Veselá a Renáta Veselá (Foto: Zlin.cz)
Andrea Veselá a Renáta Veselá (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 24. 12. 2016 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Třeba je potkáte na svých vánočních cestách autobusem. Obě blondýnky by se vůbec nebály vyjet i na vánoční službu. Obě mají čerstvě vysněnou práci, což je činí šťastnými a obě jsou také Veselé. Přesně tohle příjmení totiž nosí dvě nové řidičky ČSAD Vsetín. Andrea Veselá i Renáta Veselá.

Poznaly se v nedávném rekvalifikačním kursu, Renáta má za sebou praxi coby taxikářka, Andrea pracovala na čerpací stanici. Zrovna se zajíždějí coby vládkyně velkého autobusového volantu. A je zajímavé, že mluví téměř úplně stejně. "Tím, že můžu za volant autobusu, se mi plní pracovní sen, jasně, že jsem z toho přímo šťastná," vypráví o něco starší čtyřicátnice Renáta.

"Úplně potvrzuji, u nás jezdil strejda vlakem coby strojvůdce, tak v tom vidím takové symbolické pokračování, jsem z toho opravdu šťastná, když mi dají službu na Vánoce, žádný problém," přidává se další Veselá, tentokrát Andrea.

Štědrý večer stráví samozřejmě s rodinami u stromečku, ale pak už se těší do nového zaměstnání. "Jediným problémem může být ledovka, ale práci jsem si vybrala dobrovolně a těší mne, že ji můžu vykonávat," vidí věci pozitivně Renáta.

Obě jsou šťastné i Veselé a šťastné i veselé vánoční svátky tak přejí všem cestujícím a lidem dobré vůle. Včetně čtenářů Zlin.cz.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam