Sahali po třech bodech, mají jediný. Pardubice – Zlín 3:2 po prodloužení

PARDUBICE - Vypadalo to dobře, velmi dobře. Jenže s pardubickými hokejisty mají Zlíňané problém. V předešlém domácím utkání ztratili tři body i náladu, vedli o dvě branky půlminutky před koncem, získali jediný. Tentokrát se zase museli sklonit...

Hosté přitom v utkání v první části dominovali. Nejdříve už ve druhé minutě nachytal mladý Chytil na hruškách domácího brankáře Růžičku a puk mu procpal do branky z nemožného úhlu.

V závěru úvodního dějství pak Bukarts zpevnil zlínské akcie a vypadalo to velmi nadějně.

Pardubičtí, jimž se letos krutě nevede, ale nic nezabalili. Ve 27. minutě potrestali nedůraz hostů a snížili Leducem ve vlastním oslabení.

Vyrovnání pak přišlo pro změnu v přesilovce Pardubic, když se za tři vteřiny prosadil Rolinek. Běžela 47. minuta.

A scénář zlínského zápasu se v jiné podobě zopakoval. Tomášek v čase 64:03 přiřkl v prodloužení dva body Pardubicím.

Dynamo Pardubice – PSG Zlín 3:2.