Žena z Otrokovic odešla z restaurace a slehla se po ní zem

Teichmannová Denisa (foto: PČR Zlín)Teichmannová Denisa (foto: PČR Zlín)
Teichmannová Denisa (foto: PČR Zlín)
Hasiči a policie 31. 12. 2016 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Už tři týdny policisté i rodina marně pátrají po pětatřicetileté Denise Teichmannové z Otrokovic. Jednoho večera odešla z restaurace a od té doby o ní nikdo neví, server Zlin.cz o tom informovala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Naposledy viděl Denisu její přítel 8. prosince v restauraci, kde spolu seděli. Kolem 20. hodiny žena z podniku odešla a už se nevrátila. Asi od května letošního roku Denisa již několikrát odešla z domova, ale vždy se nejdéle po čtyřech dnech vrátila. Tentokrát se tak ale nestalo, a tak její zmizení oznámil 14. prosince ženin přítel policistům.

"Hledaná žena je vysoká asi 170 centimetrů, hubené postavy, má vpadlé tváře a hubený obličej, středně dlouhé rovné vlasy, které si ale často barví nebo stříhá. Při odchodu měla na sobě červené úzké kalhoty, bílé sportovní boty a tmavou bundu do pasu s kapucí. Mohla by se pohybovat ve Zlíně," řekla Kozumplíková.

Policie nyní žádá o pomoc při pátrání i širokou veřejnost. "Pokud někdo hledanou ženu spatří nebo bude moci poskytnout jakékoli informace k jejímu pobytu, ať se přihlásí na linku 158 nebo na kterékoli obvodní oddělení policie," dodala policejní mluvčí.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam