Richard Müller, Chantal Poullain i Jiří Schmitzer přijedou letos do Zlína

Chantal Poullain (Foto: Agentura Velryba)Chantal Poullain (Foto: Agentura Velryba)
Chantal Poullain (Foto: Agentura Velryba)
Kultura 2. 1. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Pestrý hudební rok 2017 připravuje Agentura Velryba. Na Malou scénu, která je mezi návštěvníky velmi oblíbená, zavítají Chantal Poullain nebo Jiří Schmitzer, sdělila serveru Zlin.cz za agenturu Petra Svěráková.

Ojedinělý hudební zážitek slibuje také oblíbený Richard Müller a jeho „To najlepšie tour 2017", se kterým přijede do Kongresového centra. Exkluzivním hostem zlínského koncertu bude špičkový kytarista Michal Pavlíček.

Jako první z uvedených vystoupí 23. února na zlínské Malé scéně herečka a šansoniérka Chantal Poullain.

"Hluboko posazený hlas, lahodná francouzština a oblíbené šansony. To je Chantal Poullain, která bude ve Zlíně zpívat nejen své vlastní písně, ale právě také tradiční francouzské šansony. Její koncerty připomínají atmosféru sladké Francie a přitahují zejména dámské publikum doslova jako magnet," komentovala koncert Svěráková. Chantal Poullain, doprovází na saxofon Štěpán Markovič, na klavír Ondřej Kabrna a na kontrabas Matěj Černý.

V půli března se mohou lidé těšit na dalšího herce, zpěváka a kytaristu, originálního Jiřího Schmitzera. Ten se divákům předvede na Malé scéně 14. března.

"Půjde o písničkový recitál. Kromě svých písniček skládal Schmitzer v minulosti také hudbu pro divadelní inscenace, mimo jiné i pro Národní divadlo. Od roku 1985 je členem Studia Ypsilon. Jako herec se prosadil v mnoha filmech – Marečku, podejte mi pero, Postřižiny, Vesničko má středisková, Slavnosti sněženek a mnoha dalších. Jeho koncerty jsou mezi fanoušky velmi oblíbené zejména pro zpěvákův břitký humor," uvedla Svěráková.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam