V centru Zlína otevřeli novou ruční automyčku

Zdroj: instagram NKSZdroj: instagram NKS
Zdroj: instagram NKS
Komerční sdělení 1. 1. 2017 | Zdroj: NKS

Jste ze Zlína nebo blízkého okolí a potřebujete umýt automobil? V takovém případě si nemusíte vůbec dělat starosti, protože v nově zrekonstruované budově OD13 v areálu Svit najdete od 1. ledna novou ruční automyčku. Nejsou žádným nováčkem v oboru, jejich provozovna na ulici Lorencova už má za sebou tisíce umytých vozů a spokojených klientů.

Nejmodernější myčka v celém kraji

NKS - ruční automyčkaCentrum Zlína se postupně posouvá k areálu Svit, nedaleko najdete sídlo krajského úřadu a pošty. Občanská vybavenost na jedničku, obchody, kavárny, blízko městský park nebo třeba Kongresové centrum a zámek. Nakupování, oddech, ale také veškerá dostupná péče o váš automobil. Nově otevřená ruční automyčka zvládne až čtyři automobily naráz, moderní prostory a nejnovější technologie na jednom místě.

V nabídce mají několik mycích programů, které se od sebe odlišují jednak počtem provedených úkonů, tak i svou časovou a finanční náročností. Pokud si nevyberete z předem složených programů a potřebujete pouze například vytepovat látková sedadla, vyčistit a naimpregnovat kůži nebo jen ručně umýt vůz z venku, i v tom vám pomůžou a dohodnou s vámi individuální mycí program.

Stačí zaparkovat, o všechno ostatní už se postarají – klidně jděte na nákupy, procházku nebo posedět s manželkou do kavárny – brzy bude hotovo.

 

Komplexní služby na jednom místě

Kontaktní informace:

NKS Motors s.r.o.

Objednávky na telefonu:

+420 606 772 233

mail: info@nks.cz

web: www.nks.cz
facebook: automyckanks

Svým zákazníkům se opravdu věnují, vaše vozidlo si kdekoliv vyzvednou a čisté dopraví zpět. Po dohodě vám zapůjčí i náhradní automobil. Firmám nabízí kompletní správu a údržbu vozového parku. Zaměřují se i na náročnější zásahy jako je renovace a leštění laku, renovace světlometů, ruční voskování, aplikace keramické ochrany laku, aplikace ochranných fólií, vyrovnávání promáčklin a důlků bez poškození karoserie, rovnání a lakování kol, barvení kůže atd. Samozřejmě kladou důraz na životní prostředí a používané prostředky jsou ekologické.

Zaměřili se pouze na kvalitu a přístup k zákazníkům, tomu přizpůsobili všechno. Jejich reference najdete na www.nks.cz  a také na facebooku. Přesvědčte se sami.

Fotogalerie

 

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam