V centru Zlína otevřeli novou ruční automyčku

Zdroj: instagram NKSZdroj: instagram NKS
Zdroj: instagram NKS
Komerční sdělení 1. 1. 2017 | Zdroj: NKS

Jste ze Zlína nebo blízkého okolí a potřebujete umýt automobil? V takovém případě si nemusíte vůbec dělat starosti, protože v nově zrekonstruované budově OD13 v areálu Svit najdete od 1. ledna novou ruční automyčku. Nejsou žádným nováčkem v oboru, jejich provozovna na ulici Lorencova už má za sebou tisíce umytých vozů a spokojených klientů.

Nejmodernější myčka v celém kraji

NKS - ruční automyčkaCentrum Zlína se postupně posouvá k areálu Svit, nedaleko najdete sídlo krajského úřadu a pošty. Občanská vybavenost na jedničku, obchody, kavárny, blízko městský park nebo třeba Kongresové centrum a zámek. Nakupování, oddech, ale také veškerá dostupná péče o váš automobil. Nově otevřená ruční automyčka zvládne až čtyři automobily naráz, moderní prostory a nejnovější technologie na jednom místě.

V nabídce mají několik mycích programů, které se od sebe odlišují jednak počtem provedených úkonů, tak i svou časovou a finanční náročností. Pokud si nevyberete z předem složených programů a potřebujete pouze například vytepovat látková sedadla, vyčistit a naimpregnovat kůži nebo jen ručně umýt vůz z venku, i v tom vám pomůžou a dohodnou s vámi individuální mycí program.

Stačí zaparkovat, o všechno ostatní už se postarají – klidně jděte na nákupy, procházku nebo posedět s manželkou do kavárny – brzy bude hotovo.

 

Komplexní služby na jednom místě

Kontaktní informace:

NKS Motors s.r.o.

Objednávky na telefonu:

+420 606 772 233

mail: info@nks.cz

web: www.nks.cz
facebook: automyckanks

Svým zákazníkům se opravdu věnují, vaše vozidlo si kdekoliv vyzvednou a čisté dopraví zpět. Po dohodě vám zapůjčí i náhradní automobil. Firmám nabízí kompletní správu a údržbu vozového parku. Zaměřují se i na náročnější zásahy jako je renovace a leštění laku, renovace světlometů, ruční voskování, aplikace keramické ochrany laku, aplikace ochranných fólií, vyrovnávání promáčklin a důlků bez poškození karoserie, rovnání a lakování kol, barvení kůže atd. Samozřejmě kladou důraz na životní prostředí a používané prostředky jsou ekologické.

Zaměřili se pouze na kvalitu a přístup k zákazníkům, tomu přizpůsobili všechno. Jejich reference najdete na www.nks.cz  a také na facebooku. Přesvědčte se sami.

Fotogalerie

 

Nabídka práce

 1. Pracovník technické kontroly OTK
  Avex Steel Products s.r.o.
 2. Konstruktér
  Avex Steel Products s.r.o.
 3. Technolog
  Avex Steel Products s.r.o.
 4. Obchodní reprezentant/ka
  AVONET, s.r.o.
 5. Telefonista/ka
  AVONET, s.r.o.
 6. Pracovník technické podpory
  AVONET, s.r.o.
 7. On-line marketing manager
  BAŤA,a.s.
 8. Developer - vývojář
  BAŤA,a.s.
 9. Odborný přípravář
  PSG-International, a. s.
 10. Projektový manažer
  PSG-International, a. s.
 11. Konstruktér elektro - divize CNC
  TAJMAC-ZPS, a.s.
 12. Stavbyvedoucí
  PSG-International, a. s.
 13. Mistr kovovýroby
  Avex Steel Products s.r.o.
 14. Svářeči
  Avex Steel Products s.r.o.
 15. Opravář obuvi a kožené galanterie
  BAŤA,a.s.
 16. Elektromechanik - projekt NEGRI BOSSI
  TAJMAC-ZPS, a.s.
 17. Vrtař-Sipkař
  TAJMAC-ZPS, a.s.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam