Inscenace STUDIA L &S „ NA FAŠÍRKY MI NESIAHAJ" zavítá v dubnu na Zlínsko

Na fašírky mi nesiahaj (Foto: Studio L&S, C. Bachratý)Na fašírky mi nesiahaj (Foto: Studio L&S, C. Bachratý)
Na fašírky mi nesiahaj (Foto: Studio L&S, C. Bachratý)
Kultura 2. 1. 2017 | Autor: Zlin.cz

V dubnu 2017 se můžete těšit ve Zlíně, Uherském Brodě a Přerově na konverzační „GALAKONCERT" i „SOUBOJ". Čekají Vás nápadité, náznakové a pohotové dialogy i monology slovenských hereckých celebrit - dvou Milanů, a to Milana Lasicy a Milana Kňažka. Režie se chopil Petr Mikulík.

Toto představení je jen dalším důkazem typického „jazykového komična" a zcela specifických „hrátek" se slovy a větami v podání Milana Lasici a jeho hereckého partnera Milana Kňažka, kterým jen navázali na styl tak známý z dřívější spolupráce s J.Satínským.
Žánrově toto představení nelze jednoznačně zařadit. Je to „protescong" proti nešvarům naší doby v mnoha směrech s využitím parodie,ironie i natvrdo vyslovenými pravdami o nás i společnosti jako celku. Jakési nastavení ZRDCADLA nám všem formou vzájemných rozhovorů obou protagonistů.
Termín konání:
6.4.2017 DK Uherský Brod
7.4.2017 Městský dům Přerov
8.4.2017 Městské divadlo Zlín

Předprodej vstupenek v pokladnách uvedených kulturních zařízeních anebo hromadné i individuální objednávky vstupenek u Agentury Delfa: kontakt Veronika Karlická – 725 893 700, veronikakarlicka@seznam.cz.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam