Řidička dostala na namrzlé cestě smyk a auto i s rodinou poslala do potoka

Foto: Policie ČRFoto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Hasiči a policie 3. 1. 2017 | Autor: Irena Frolová

KROMĚŘÍŽSKO - Namrzlá cesta pořádně potrápila mezi Držkovou a Trojákem pětatřicetiletou řidičku. Ta dostala smyk a s autem skončila v potoce, serveru Zlin.cz to uvedla policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Řidička jela ve Škodě Octavia a náledí ji zřejmě zaskočilo. "Při průjezdu pravotočivou zatáčkou nepřizpůsobila rychlost jízdy, na zamrzlé vozovce dostala smyk a vyjela vpravo mimo vozovku, kde narazila do svodidel a kovového zábradlí. Následně s vozidlem sjela ze srázu a skončila v potoce. Při nehodě se lehce zranila celá čtyřčlenná osádka vozu," konstatovala Kyšnerová.

Řidičku, jednatřicetiletého spolujezdce, půlročního chlapečka i dvouletou holčičku převezli záchranáři do zlínské nemocnice. "Požití alkoholu jsme u řidičky vyloučili provedením dechové zkoušky. Na vozidle vznikla škoda 70 tisíc korun, na svodidle a zábradlí pak 30 tisíc. Nehodou se i nadále zabývají kroměřížští dopravní policisté," poznamenala Kyšnerová.

Jiná nehoda se na Kroměřížsku stala v obci Rajnochovice. Dvaatřicetiletý řidič osobního automobilu značky Subaru jel ve směru od obce Podhradní Lhota na Tesák. Na rovném úseku silnice ho oslnilo slunce a on tak přehlédl jednoho z chodců, který šel se skupinou dalších lidí po levé krajnici, a srazil ho. Chodec při střetu utrpěl těžké zranění. Záchranáři ho převezli do nemocnice ve Zlíně.

Fotogalerie

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam