SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na divadelní představení Drahá Mathilda

Foto z představení Drahá Mathilda (Foto: Agentura September)Foto z představení Drahá Mathilda (Foto: Agentura September)
Foto z představení Drahá Mathilda (Foto: Agentura September)
Soutěž 4. 1. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Pojďte se s námi pobavit a odreagovat u skvělé komedie. Čeká Vás nevšední herecký koncert s téměř detektivní zápletkou, která nenechá publikum v průběhu celé hry chladným. Odpovězte správně na soutěžní otázku a možná se právě na Vás usměje štěstí. Můžete se těšit na skvělé herecké výkony Daniely Kolářové, Ilony Svobodové a Luboše Veselého 29. 1. 2017 od 19.00 v Akademia centru UTB Zlín.

Mathilda, šarmantní francouzská dáma, a její dcera Chloé, učitelka jazyků, žijí v pařížském bytě s výhledem na Lucemburské zahrady. Jejich život se změní v okamžiku, kdy do jejich uzavřeného vesmíru vstoupí Američan Mathias Gold, kterému otec odkázal jedinou věc: právě tento luxusní byt v Paříži. Začíná nevšední herecký koncert s téměř detektivní zápletkou, která nenechá publikum v průběhu celé hry chladným a divákům se mnohdy objeví v očích slzy, ale s nimi i úsměv na tváři.
Mimořádně úspěšná hra (USA-Broadway, Německo, Francie), která přes svůj vážný námět je plná lidského humoru a porozumění.
Israel Horovitz patří k nejúspěšnějším a nejproduktivnějším americkým autorům. V současné době jsou jeho hry uváděny v různých zemích Evropy, ale především ve Francii, kde je jedním z nejhranějších amerických autorů. V roce 2007 zatleskal repríze této svojí hry v pražském paláci Blaník (Příliš drahá Mathilda v obsazení Jiřina Jirásková, Vladimír Dlouhý a Veronika Freimanová).

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 4. 1. do 10. 1. 2017, 23.59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Bronislava Horáčková. Gratulujeme!

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam