Na zasněžené cestě dostala řidička smyk a skončila v poli

Foto: Policie ČRFoto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Hasiči a policie 8. 1. 2017 | Autor: Irena Frolová

VĚŽKY - Zasněžená silnice potrápila šestapadesátiletou řidičku, dostala na cestě u obce Věžky na Kroměřížsku smyk a s autem skončila v poli. Serveru Zlin.cz to sdělil mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

Řidička vozu značky Renault Clio vezla v době nehody další dvě ženy. Všechny měly obrovské štěstí, že se jim nic vážného nestalo.

Auto bouralo na komunikaci mezi obcemi Tetětice a Věžky. "Po průjezdu pravotočivou zatáčkou nepřizpůsobila žena rychlost jízdy stavu a povaze vozovky, na zasněženém povrchu dostala smyk a vyjela vpravo mimo cestu, kde havarovala na poli.  Sama utrpěla lehké zranění. Osmapadesátiletá spolujezdkyně z předního sedadla vyvázla bez zranění a pětašedesátiletá žena na zadním sedadle byla zraněna lehce," upřesnila policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Zraněné ženy pomohli k sanitkám transportovat na nosítkách hasiči. "Obě ženy si stěžovaly na bolest v oblasti páteře. Po předání zraněných záchranářům hasiči zkontrolovali havarované vozidlo. Vzhledem k jeho minimálnímu poškození ho nastartovali a vyjeli s ním zpět na komunikaci. Použití navijáku nebo povolání vyprošťovacího vozidla tak nebylo nutné," dodal za hasiče Netopil.

 

Komentáře


Nabídka práce

 1. Vedoucí marketingu a product manager/ka
  Avex Steel Products s.r.o.
 2. Stavbyvedoucí
  PSG-International, a. s.
 3. Mistr kovovýroby
  Avex Steel Products s.r.o.
 4. Konstruktér elektro - divize CNC
  TAJMAC-ZPS, a.s.
 5. Projektový manažer
  PSG-International, a. s.
 6. Svářeči
  Avex Steel Products s.r.o.
 7. Vrtař-Sipkař
  TAJMAC-ZPS, a.s.
 8. Rozpočtář-přípravář
  PSG-International, a. s.
 9. Mistr údržby - divize výroba
  TAJMAC-ZPS, a.s.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam