Nabitý týden hokejistů. Honba za body, retro dresy i pocta Martinu Hamrlíkovi

Kapitán týmu Ondřej Veselý v retro dresu (Foto: HC PSG Zlín)Kapitán týmu Ondřej Veselý v retro dresu (Foto: HC PSG Zlín)
Kapitán týmu Ondřej Veselý v retro dresu (Foto: HC PSG Zlín)
Sport 8. 1. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Nejdříve úterní dohrávka s Olomoucí, pak páteční velká sláva. Extraligový duel s Hradcem Králové v retrodresech a ještě předtím vyvěšení dresu legendy, současného trenéra Martina Hamrlíka, pod střechu zlínského zimáku.

Zlínu jde samozřejmě hlavně o cenné body, jedenáctá příčka extraligy nedlouho před koncem její třetí čtvrtiny, to tedy moc nehřeje. Úterní úspěch by byl dokonalým odrazovým můstkem k páteční fiestě.

Extraliga slaví osmdesátiny, zlínský hokej si přesně v den utkání s Mountfieldem připomene jiné výročí. Bude to na den přesně 88 let, co hrál tým SK Baťa Zlín první zápas proti Kroměříži.

Právě v dobových retrodresech z počátků klubu nastoupí Zlíňané proti Hradci.

Utkání bude předcházet slavnostní ceremoniál.

"Zlín vzdá poctu Martinu Hamrlíkovi, zlínskému srdcaři, který odehrál v jeho dresu celkem 970 utkání, ke stropu vyvěsíme jeho dres číslo 41," nastiňuje marketingový manažer PSG Zlín Tomáš Melzer s tím, že se očekává i návštěva Martinova bratra, olympijského vítěze z Nagana, Romana, který žije v kanadském Montrealu.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam