Na Hradišťsku se stala první letošní smrtelná nehoda

Foto: HZS Zlínského krajeFoto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje
Hasiči a policie 9. 1. 2017 | Autor: Irena Frolová

KUNOVICE - Uherskohradišťsko hlásí první letošní oběť dopravních nehod. Tragédie se stala v pondělí 9. ledna kolem 01.00 hodin v noci u Kunovic, serveru Zlin.cz to oznámil mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

Nehoda, která si vyžádala jeden lidský život, se přihodila na silnici mezi Kunovicemi a Uherským Ostrohem. "Střetl se tu osobní automobil s nákladním vozem. Po srážce zůstal na místě jeden zraněný a jeden mrtvý člověk," uvedl Řezníček. Jak řekla policejní mluvčí Lenka Javorková, obětí se stal padesátiletý muž.

Mrtvý byl ve zdemolovaném autě zaklíněn a jeho tělo tak museli hasiči z vraku vyprostit. Přivolaný lékař už mohl jen konstatovat smrt.

Jakmile policisté nehodu zadokumentovali, postarali se hasiči ještě o úklid vozovky. Okolnosti tragické srážky dvou aut nyní řeší policisté.

Na Uherskohradišťsku jde o první letošní oběť dopravních nehod. V loňském roce na Slovácku přišlo při dopravních nehodách o život celkem sedm lidí.

Ve Zlínském kraji policisté letos evidují už dvě oběti, uplynulý týden nepřežil střet s osobním autem čtyřiasedmdesátiletý chodec, který přecházel přechod pro chodce ve Zlíně. Loni ve Zlínském kraji zemřelo při nehodách 27 lidí.

Fotogalerie

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam