Ve Vsetíně se chystá Škola bruslení pro dospělé

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Vsetín)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Vsetín)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Vsetín)
Co se děje 10. 1. 2017 | Autor: Irena Frolová

VSETÍN - Vsetínská sportovní přichází s novou aktivitou, tentokrát směřovanou na dospělé. Na základě požadavku některých rodičů, kteří se svými ratolestmi navštěvovali Školu bruslení pro děti jako přihlížející doprovod, nabízí uspořádání kurzu Školy bruslení pro dospělé, serveru Zlin.cz to za vsetínskou radnici oznámil Jiří Žůrek.

Předpokládaný termín konání Školy bruslení pro dospělé je stanoven na druhou polovinu měsíce února. Podle Gabriely Hučíkové ze Vsetínské sportovní bude zahájena pouze v případě dostatečného počtu účastníků, minimálně 15 lidí. Cena kurzu za šest hodin výuky je 1 000 korun. Termíny a časy lekcí budou upřesněny na zimním stadionu Na Lapači.

Pod vedením zkušených trenérů tedy mají možnost dospělí bruslařští začátečníci naučit se bruslit, pokročilí bruslaři pak mohou své dovednosti dále zdokonalit. "Skupiny bruslařů a nebruslařů budou utvořeny dle dovedností jednotlivých účastníků. Pro všechny je povinná hokejová, lyžařská nebo cyklistická přilba," poznamenala Gabriela Hučíková.

Zájemci o Školu bruslení pro dospělé mohou zasílat své kontaktní údaje na e-mailovou adresu sport@vsetinskasportovni.cz.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam