PLESOVÁ SEZONA: Ve Zlínském kraji se lidé mohou těšit na Myslivecký ples, Papučový bál i Křesťanský ples

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Rožnov pod Radhoštěm)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Rožnov pod Radhoštěm)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Rožnov pod Radhoštěm)
Kultura 10. 1. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍNSKÝ KRAJ - Ve Zlínském kraji opět začala plesová sezona a lidé budou moci provětrat své společenské šaty na mnoha místech. Serveru Zlin.cz to uvedl Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

V pátek 13. ledna chystají například ve folklorním Vlčnově na Uherskohradišťsku 2. reprezentační ples školy a obce. Návštěvníci se mohou těšit na taneční program, tombolu a hudební vystoupení. Začátek je v 19.30 hodin, vstupné stojí 50 korun.

Brumov – Bylnice na Zlínsku zve v pátek na tradiční Městský ples, jenž nabídne bohatý program. Navštívit jej bude možné v místním Kulturním domě.

"Ještě pestřejší nabídka připadá na sobotu 14. ledna. Ve Společenském domě v Rožnově pod Radhoštěm pořádají Papučový bál, začátek je v 19.00 hodin. Vstupné závisí na tom, jak hosté přijdou oblečení. V běžném plesovém oděvu zaplatí 120 korun, ti v krojích 80 korun, papučovaní pak 120 korun, ale čeká je překvapení," konstatoval Urbanovský.

Ve Velkých Karlovicích pořádají 14. ledna myslivci v hotelu Galík tradiční Myslivecký ples. Cena slosovatelné vstupenky zahrnující i večeři je 300 korun.

Už XX. ples města pořádají v sobotu 14. ledna Kunovice. Stejně jako v minulých letech je připraven bohatý program, který začne v 19.30. Vstupné stojí 150 korun.

V sportovním areálu Sokolovna ve Starém Městě u Uherského Hradiště se uskuteční v sobotu 14. ledna Děkanátní ples. Jeho začátek je v 19.30, vstupné stojí 150 korun.

Do luhačovické Elektry se půjde v sobotu 14. ledna na Křesťanský ples. Také tato akce patří mezi tradiční.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam