Uzávěrka literární soutěže pro děti ze Zlínska se pomalu blíží ke konci

Ilustrační foto (Foto: Krajská knihovna Františka Bartoše)Ilustrační foto (Foto: Krajská knihovna Františka Bartoše)
Ilustrační foto (Foto: Krajská knihovna Františka Bartoše)
Kultura 10. 1. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně opět vyhlásila literární soutěž pro děti od šesti do 15 let a uzávěrka je 31. ledna. Serveru Zlin.cz to řekla projektová manažerka knihovny Ludmila Plačková.

Literární soutěž Hledání má letos podtitul Jsem pánem svého času. Děti si mohou vybrat z několika témat: Jak zahnat nudu, Jak trávím volný čas, Co rád dělám, Co mě baví nebo Nikdy se nenudím.

"Každý účastník si může vybrat jedno z témat a zpracovat jej jako prózu (povídku, pohádku, sci‑fi, fejeton a podobně) nebo poezii či drama. Autor může poslat buď jeden příspěvek v próze (nejvíce tři strany formátu A4), anebo tři básně. Soutěžní práce musejí být opatřeny jménem a příjmením autora, celou adresou, věkem a třídou, názvem a adresou školy," upřesnila vedoucí oddělení pro děti Krajské knihovny Františka Bartoše Jana Hoferková.

Soutěžní práce mohou děti posílat na adresu knihovny nebo v elektronické podobě na email detske@kfbz.cz

Vítězové regionálního kola budou v dubnu oceněni Krajskou knihovnou Františka Bartoše a nejlepší práce postoupí do krajského kola, kterého se zúčastní děti všech regionů Zlínského kraje.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam