Děti budou v Otrokovicích bojovat proti drogám tancem

Ilustrační foto (Foto: Facebook - Aerobic Tour)Ilustrační foto (Foto: Facebook - Aerobic Tour)
Ilustrační foto (Foto: Facebook - Aerobic Tour)
Sport 10. 1. 2017 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - V Otrokovicích se ve dnech 14. a 15. ledna uskuteční finále jednotlivců 17. ročníku soutěže Aerobic Tour a MIA Festival. Klání pořádá spolek Děti fitness aneb sportem proti drogám, serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

Soutěžící se sejdou v Otrokovické Besedě, kde budou tancovat děti z Otrokovic a dalších míst Moravy. Akce má podpořit a motivovat děti a mládež v jejich zájmové činnosti. Cílem je povzbudit jejich soutěživého ducha, zlepšit jejich chování a začlenění do kolektivu, podílet se na jejich zlepšení tělesné kondice i získávání kladného přístupu k pohybu. V neposlední řadě přispívají tyto soutěže ke správnému využití volného času a tím předchází negativním jevům ve společnosti.

Stejně jako v uplynulých letech vyjádřil soutěži podporu svou záštitou starosta Otrokovic Jaroslav Budek. "Stalo se již tradicí, že se finále této akce pořádá v Otrokovicích. Těší mě to proto, že tím se potvrzuje vstřícnost našeho města ke sportu a jiným volnočasovým aktivitám dětí a mládeže," vyjádřil otrokovický starosta Jaroslav Budek.

Spolek Děti fitness aneb sportem proti drogám je nezisková organizace, která se již od roku 1999 snaží budovat v dětech vztah ke sportu, správně vyplňovat jejich volný čas a tím předcházet negativním jevům současnosti, jako je například zneužívání drog.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam