Kroměřížští hokejisté odehrají benefiční utkání na podporu dětské onkologie

Ilustrační foto (Foto: www.kromhl.cz)Ilustrační foto (Foto: www.kromhl.cz)
Ilustrační foto (Foto: www.kromhl.cz)
Sport 10. 1. 2017 | Autor: Irena Frolová

KROMĚŘÍŽ - Unikátní benefiční utkání se chystá na sobotu 14. ledna v Kroměříži. Na ledě se utkají hráči kroměřížských hobby lig, aby pomohli onkologicky nemocným dětem.

Benefiční utkání odehrají týmy Kroměřížské hokejové ligy a Kroměřížské amatérské hokejové ligy v sobotu na zimním stadionu v Kroměříži od 16.00 hodin.

"Pomoci vážně nemocným dětem může i široká veřejnost. Výtěžek z dobrovolného vstupného totiž poputuje na konto nadačního fondu Krtek, které onkologicky nemocné děti podporuje," vysvětlil vedoucí Kroměřížské hokejové ligy Petr Dostál. V rámci benefičního utkání se diváci dočkají i doprovodného programu s překvapením, který nese název Hokejová hvězda nás nemine.

Akce se koná pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky.

Nadační fond dětské onkologie Krtek podporuje od roku 1999 práci lékařů a zdravotníků Kliniky dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno a je její neoddělitelnou součástí. Hlavní prioritou nadačního fondu je snaha co nejvíce zkvalitnit a zpříjemnit pobyt dětí v nemocnici, pečovat o nemocné malé pacienty v průběhu trvání celé léčby a pomáhat rodinám při vyrovnávání se s následky choroby.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam