Po srážce dvou aut skončilo jedno vozidlo ve výkladní skříni obchodu

Foto: HZS Zlínského krajeFoto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje
Hasiči a policie 10. 1. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Nečekaně dopadl střet dvou osobních aut na frekventované křižovatce pod zlínským divadlem. Jedno z nich po nárazu přejelo chodník a doslova skončilo ve výkladní skříni jednoho z obchodů, server Zlin.cz o tom informoval mluvčí hasičů Libor Netopil.

Kuriózní nehoda se v prostoru světelné křižovatky ulic třída T. Bati, Osvoboditelů a Dlouhá stala v pondělí krátce před 23. hodinou. Kolize si vyžádala i jednoho zraněného.

V křižovatce v centru Zlína se střetly dvě Škody Octavie. "Jedno z havarovaných vozidel zůstalo po střetu stát v prostoru křižovatky, druhé najelo na chodník a narazilo do výkladní skříně jednoho z obchodů lemujících komunikaci. Při nehodě došlo ke zranění jedné osoby, která skončila v péči posádky zdravotnické záchranné služby," konstatoval Netopil. Bylo štěstí, že po chodníku v osudnou chvíli nikdo nešel. Nehoda by totiž mohla dopadnout podstatně hůře.

Hasiči museli místo nehody zajistit, zabezpečit auta před vznikem požáru a zlikvidovat uniklé provozní kapaliny. Po příjezdu odtahové služby byla havarovaná vozidla naložena a jednotka dokončila nezbytné likvidační a úklidové práce.

Fotogalerie

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam