SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert GREGORIAN

Gregorian (Foto: media-list.cz)Gregorian (Foto: media-list.cz)
Gregorian (Foto: media-list.cz)
Soutěž 10. 1. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Přinášíme vám soutěž o 2 vstupenky na triumfální projekt souboru GREGORIAN, který je senzací po celém světě, vy je můžete spatřit v hale Euronics ve Zlíně 4. 2. 2017. Neuvěřitelný příběh Masters of Chant, sága, která trvá už dlouhých 16 let definitivně končí svá evropská turné. V Česku se uskuteční celkem 5 koncertů a celé turné bude zakončeno koncertem v Praze. Za 16 let se uskutečnilo více než 1.000 koncertů, které navštívilo 3.5 milionů diváků. V rámci ságy Masters Of Chant bylo vydáno celkem 10 CD, kterých se prodalo neuvěřitelných 11 milionů kusů.

Na počátku byl prostý nápad producentů světoznámé skupiny Enigma. Když navštívili chrám a slyšeli gregoriánské chorály, zrodila se zajímavá myšlenka - vezmeme ty nejlepší skladby a předvedeme je jako gregoriánský chorál. Poskládali neuvěřitelně vyvážené a dokonale harmonické hlasy skutečných mnichů, kteří vystudovali operní zpěv a přidali k nim jedinečnou Amelii Brightman, kterou si už předtím vyzkoušeli právě v projektu ENIGMA. A tak se zrodilo uskupení Gregorian, které se stalo jedinečným a nenapodobitelným, které je dokonalé ve všem co dělá. Gregorian zpívají a hrají nejlepší skladby U2, REM, Metallicy, ACDC, Uriah Heep, Tears For Fears a mnoha dalších hudebních fenoménů.
GREGORIAN jsou jiní, nenapodobitelní a dokonalí - svou hudbu dovedli až k magické dokonalosti - každý nástroj a hlas mají své nezaměnitelné místo a tvoří dokonalou harmonii. Světové hity upravené do jedinečné gregoriánské podoby přepraví posluchače do jiného časoprostoru a inspirují každého k přemítání nad svým životem.

Podrobnosti o plánovaných koncertech prozradil producent Miroslav Bučko.

Na které hity se mohou diváci těšit?
Je potřeba říci, že Gregorian uzavírají 16letou ságu s názvem Masters Of Chant. Na koncertech zazní to nejlepší z 10 vydaných alb vydaných v tomto období. Každá jednotlivá skladba je sama o sobě hitem. Já osobně se těším na skladby Hells Bells (ACDC), Time To Say Goodbye (Bocelli), Shout (Tears For Fears), a také Crying In The Rain (A-ha) kde na podiu skutečně prší.

Kde všude dokonalí Gregorian vystoupí?
Protože se jedná o poslední možnost slyšet Gregorian hrát a zpívat jejich úžasné skladby, snažil jsem se najít co nejvíce měst, kde vystoupí. Nakonec se to povedlo takto 2.2. Ostrava, 4.2. Zlín, 12.2. Brno, 13.2. Pardubice a 14.2. v Praze. V Praze na Valentýna to bude poslední koncert celého evropského turné a bude to opravdu velká party.

Jak si zajistit vstupenky?
Vstupenky v České republice prodává exkluzivně společnost smsticket na webové adrese www.smsticket.cz. Máme v každém městě exkluzivní prodejní místo, kde lze vstupenky zakoupit. Podrobnosti, jak objednat vstupenky lze najít na naší webové stránce www.gregorian2017.cz. Také na této stránce vstupenky rovnou objednáte.

Máte informace, které známé osobnosti koncerty navštíví?
Těžko říci, kdo si koupil a nekoupil vstupenky. Jedno jméno ale zmínit mohu. Koncert v Praze navštíví Aleš Brichta, který mne poprosil o vstupenky jako dárek pro svoji manželku k Valentýnu, že se určitě přijdou na Gregorian podívat. Tak doufám, že jsem neprozradil žádné tajemství.


Gregorian jsou bezpochyby jedním z nejúspěšnějších hudebních seskupení současnosti. Jedinečné provedení kultovních popových a rockových písní, roucha mnichů a dokonalý sborový zpěv – to vše dohromady přináší posluchačům a návštěvníkům koncertů neopakovatelný zážitek. Zážitek zahrnující všechny hudební žánry, speciálně vybranou a vyváženou kombinaci klasického popu a rocku, bez ohledu na to, kdy původní skladby vznikly.
Gregorian s posledním vydaným záznamem koncertu na DVD Masters Of Chant - The Final Chapter porazili v žebříčku prodejnosti i hitparádách všechna světová esa v říjnu 2016.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 10. 1. do 16. 1. 2017, 23.59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Marie Macková

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam