SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert Monkey Business

Tour 2017 (Foto: FB Monkey Business)Tour 2017 (Foto: FB Monkey Business)
Tour 2017 (Foto: FB Monkey Business)
Soutěž 23. 1. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Fénix club vám přináší soutěž o lístky na tolik žádaný zlínský koncert Monkey Business. Pošlete nám správnou odpověď na otázku uvedenou pod článkem a 2 vstupenky můžou být vaše!

Již 11. 2. 2017 se můžete těšit na nezdolně optimistickou,neodolatelně sympatickou a bezkonkurenčně roztomilou hudební skupinku Monkey Business, která vystoupí ve zlínském Fénix clubu od 20.00.

Už jste zaplatili daň z práva na život? Monkey Business na novém klubovém tour 2017. Nový rok,nová zpěvačka, nová laserová show, nové zářivé kostýmy, nové aranže, nové myšlenky! Trápí Vás uprchlíci,manžel(ka) nebo snad berní úřad? Přijďte na koncert a dostane se Vám rozhřešení!

Přinášíme vám vzkaz od samotné kapely: Vyjedeme opět a jako vždy v plné zbroji.S vybělenými zuby a novými zlatými můstky,nastřelenými vlasy a odsátým přebytečným tukem,titanovými hlasivkami z dovozu,dokonale procvičenými stupnicemi a rytmy,a navíc posíleni o dvoje prostě perfektní Hammondovy varhany Těšte se,nic se vám nestane! Cena lístku v předprodeji je 290,- a na místě 350,-. Předprodej v Golden Apple Cinema a na mailu: lena@fenixclub.cz.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 23. 1. do 29. 1. 2017, 23.59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Róbert Mariňák. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam