SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na travesti show Screamers

Videopůjčovna (Foto: FB Screamers)Videopůjčovna (Foto: FB Screamers)
Videopůjčovna (Foto: FB Screamers)
Soutěž 20. 1. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Otrokovická Beseda ožije 9. 2. 2017 neutuchající energií "zpěvaček" skupiny Screamers s programem Videopůjčovna, a u toho byste rozhodně neměli chybět. Stačí málo, odpovězte na naši soutěžní otázku uvedenou níže a třeba se právě na vás usměje štěstí!

Screamers jsou jednou z nejstabilnějších českých uměleckých skupin, tvoří ji šest umělců - herců, tanečníků, zpěváků a komiků. Na jevišti se pracovně setkali s většinou českých populárních zpěvaček a zpěváků, herců a komiků, a například se slavnou skupinou Boney M. V roce 2010 okouzlili miliony diváků v semifinále talentové soutěže Česko Slovensko má talent.

Screamers jsou mistry parodie a nadsázky umělecky okořeněné o divadelní přesah. Představení jsou estetickým zážitkem postaveným na syntéze hereckého, baletního a pěveckého umění. Umění female impersonatingu, bravurní improvizace a jevištní kompozice.

Agentura SCREAMERS uvádí dvouhodinový pořad nabitý humorem, nadsázkou, tancem a nezbytnými parodiemi zpěvaček, zpěváků, herců a hereček. Travesti skupina Screamers uvádí novou zábavnou show z prostředí filmových komedií, muzikálů i pohádek, ve které nebude chybět romantika ani “tvrdí chlapi”... Vstupné v předprodeji 280 Kč, v den akce 310 Kč v kulturním domě Beseda, kde program začne 9.2. v 19.00 hod.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 20. 1. do 27. 1. 2017, 23.59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherci: Helena Afanasjeva, Jaroslav Bulík, Jiřina Liškutínová. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam