SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert IF: Stop Play Tour 2017 – Zlín

IF (Foto: Fénix Club)IF (Foto: Fénix Club)
IF (Foto: Fénix Club)
Soutěž 1. 2. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

IF vyráží na tour v rámci jejich posledního alba "STOP PLAY". Budou hrát novou desku, budou ji hrát jinak, než jste mohli slyšet na Label tour na konci roku. Na místě bude v prodeji i spešl tour merch, budou hosti, bude energie. Máte se na co těšit. Chcete lístky zadarmo? Soutěžte! 4. 3. 2017 ve zlínském Fénixu to vypukne od 21.00!

Idea je zakladatel a hlava labelu Ty Nikdy. Udává směr a koncept vydavatelství a zároveň je jeho členem. V rapu se začal prosazovat po roce 2000 s prvním demem se zlínskou kapelou Dilema. Následovala éra freestyle battlů, na kterou navazuje v roce 2005 začátek spolupráce s DJ Fattem pod názvem IdeaFatte. V tomto období vyšel také první sólo mixtape Malý Pepek Mixtape vol. 1. Pod značkou IdeaFatte prozatím vyšly 4 studiová alba - 365, Mezitím,Doma a Dočasně nedostupní.

Více na facebooku či stránkách Fénix clubu.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 1. 2. do 7. 2. 2017, 23.59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherci: Jan Pohlreich, Olga Réblová, Roman Janoušek. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam