Benefiční hokejové utkání ve Zlíně podpoří handicapované sportovce i děti

Ilustrační foto (Foto: www.autotym.cz)Ilustrační foto (Foto: www.autotym.cz)
Ilustrační foto (Foto: www.autotym.cz)
Sport 15. 2. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - V sobotu 18. února se od 17.00 hodin na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně sejdou již podeváté příznivci rychlých kol a hokeje na akci s názvem Autotým Rally Ice Tour 2017. Jezdci rally si to na ledě rozdají v benefičním hokejovém utkání, při kterém podpoří popáté v řadě vybrané handicapované sportovce a děti, server Zlin.cz o tom informoval Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

"V předchozích letech jsme podpořili několik handicapovaných dětí a v podobném trendu chceme pokračovat i nadále. Minulý rok to byla třeba Anička Marcaníková, která díky zakoupení speciálního sportovního vozíku dosáhla v loňské sezoně několika skvělých atletických výsledků," řekl hlavní organizátor Rally Ice Tour Vladimír Barvík.

Na dar od účastníků a pořadatelů se může tentokráte těšit například dvanáctiletá talentovaná lyžařka Veronika z obce Rybí na Novojičínsku. Verča při tréninku utrpěla vážné poranění páteře. V současné době je upoutána na invalidní vozík a prochází náročnou rehabilitací. Pořadatelé ale podpoří také nevidomé lyžaře, které zaštiťuje reprezentant a účastník paralympiády v Soči, alpský lyžař z Luhačovic Patrik Hetmer.

Chybět ale opět nebudou ani děti z dětského domova ve Vizovicích, pro které mají pořadatelé připraveny stejně jako v minulém roce hodnotné dary. Diváci, kteří si na zimní stadion Luďka Čajky najdou cestu, se mohou tradičně těšit na bohatý doprovodný program.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam