SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na společný koncert kapel Cocotte minute, Hentai Corporation, Prago Union

Cocotte minute, Hentai Corporation, Prago UnionCocotte minute, Hentai Corporation, Prago Union
Cocotte minute, Hentai Corporation, Prago Union
Soutěž 27. 2. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Nemožné se stalo možným. Na společné turné se vydají tři jedinečné a originální pražské kapely, které jsou špičkami svých žánrů u nás. Těšte se na trojkoncert Hentai Corporation, Cocotte Minute a Prago Union nazvaný Pražskej teplárenskej sjezd. Díky spolupráci Avonet + Fénix club + Zlin.cz Vám přinášíme soutěž o lupeny na tento unikátní počin, nenechte si to ujít!

A kdy? 11. března 2017 ve zlínském Fénix clubu od 20.00!

"Původně jsme chtěli jet turné s No Name, ale jsou na nás moc tvrdí, tak jsme se dohodli s Kokotama a Prago, protože jsou mladí, nadějní, nedělají moc bordel a jejich texty dávají smysl,“ vysvětlují členové Hentai Corporation.
„S ohledem na příšernou pověst všech zúčastněných je opakování tohoto bukanýrského zájezdu nepravděpodobné, a proto neváhejte zakupovat vstupenky u svých osvědčených prodejců štěstí. Bude to jizda! V zeleném oparu s nejjemnějším sněhem přijmeme molekuly etanolu. Po nás potopa,“ vysvětlují Cocotte Minute.
„Nikdy jsme nic podobného neabsolvovali, tak věříme klukům, že to fakt bude jízda,“ zakončují Prago Union.

Ještě váháte? Více info na stránkách Fénix clubu ve Zlíně nebo na facebooku!

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 27. 2. do 5. 3. 2017, 23.59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Karel Miklas. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam