SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert Jiřího Pavlicy a Hradišťanu & Vlasty Redla s kapelou

Jiří Pavlica a Hradišťan & Vlasta Redl s kapelou(Foto: www.topkoncerty.cz)Jiří Pavlica a Hradišťan & Vlasta Redl s kapelou(Foto: www.topkoncerty.cz)
Jiří Pavlica a Hradišťan & Vlasta Redl s kapelou(Foto: www.topkoncerty.cz)
Soutěž 1. 3. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Soutěžte s námi o vstupenky na skvělé turné Jiří Pavlica a Hradišťan & Vlasta Redl s kapelou. Tento společný koncert se odehraje ve Zlíně 7.4.2017 v Kongresovém centru v 19 h.

Spojení těchto dvou předních uměleckých těles v devadesátých letech vyprodávalo sály a oslovilo tisíce lidí jedinečným spojením folku, bigbítu a lidové hudby. Byla to jedna z prvních vlaštovek hudby, které se později začalo říkat "word music". Valašský hitmaker, jedinečný muzikant, písničkář a textař Vlasta Redl a primáš a umělecký vedoucí Hradišťanu Jiří Pavlica se vloni rozhodli společná vystoupení obnovit. Navázali na staré hity, ale připravili řadu písní nových. Vzhledem k diváckému úspěchu obě kapely pokračují ve společných koncertech i v tomto roce. Tyto dvě kapely vystoupí společně na jednom pódium a to v Kongresovém Centru ve Zlíně 7. 4. 2017 (pátek). Můžeme se těšit na vystoupení každé kapely nejdříve samotnou, dále se kapely začnou prolínat a následně uslyšíme skvělé společné písně obou kapel, která je zásadní část tohoto společného koncertu. Můžeme se těšit, že uslyšíme na jednom pódium všech 13 skvělých muzikantů. Tento společný a zároveň jedinečný koncert potrvá cca. 2,5 h.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 1. 3. do 7. 3. 2017, 23.59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Hana Vašulínová. Gratulujeme!

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam