SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na divadelní hru Yasmina Reza: ART (Kumšt)

Art (Foto: Agentura September)Art (Foto: Agentura September)
Art (Foto: Agentura September)
Soutěž 22. 2. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Soutěžte s námi o vstupenky na slavnou komedii o nerozlučném přátelství, které rozdělí spor o neobvyklé umělecké dílo. Jedna z nejpopulárnějších současných divadelních her, slavící úspěch po celém světě.

Divadelní komedie pařížské autorky Yasminy Rezy ART je mezinárodní hit prvního řádu. V Paříži, Londýně a Berlíně je hlavní divadelní atrakcí a její popularita pronikla i do menších zemí a měst, ba i na jiné kontinenty. Na počátku je obraz - a není to obraz ledajaký. Jeden z přátel si totiž za drahé peníze koupil obraz, který na první pohled působí jako bílé nepomalované plátno. Ale záleží na tom, jak se na takové umění díváte.. Zdánlivě banální estetický spor se zvrhne v nesmírně vtipnou hádku o hodnotách života a podstatě skutečného přátelství. Kolik pravdy, upřímnosti a tolerance unese přátelství? Co může jeden takový obraz udělat z kamarádů, kteří se znají už od dětství, je až absurdní. Postupně opadávají konvence, přetvářka, kompromisy. Na povrch vystupují jejich lidské vlastnosti, jejich rozdílný pohled na život. Art je hrou o umění žít, nebo o neschopnosti žít, nebo žít bolestivě. A v neposlední řadě také o letitém přátelství tří naprosto odlišných lidí.
Hrají: Karel Heřmánek, Zdeněk Žák, Josef Carda. Režie se ujal Karel Heřmánek, produkce Divadlo Bez zábradlí Praha.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 22. 2. do 28. 2. 2017, 23.59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Petr Šmarhák. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam